Výzkum

Společnost Juliette Armand investuje více než 80% svých zisků do dalšího výzkumu a vývoje a to s cílem alespoň malého zlepšení života každé ženy. Tento výzkum neprobíhá náhodně, ani nárazově, ale naprosto systematicky a stabilně již 25 let. Výzkum, vývoj, testování a analýza pokroků v našem oboru je našim posláním, naší vášní. Juliette Armand samozřejmě nezapomíná ani na muže, není však tajemstvím, že dermatologická medicína a kosmetologie je zaměřena více na ženy. I toto se však společnost Juliette Armand v čele se svou prezidentkou Iouliou Armagou snaží změnit a v nedávné době vyslala na trh i specializované přípravky pro muže.

 

Od roku 1992, kdy byla společnost Juliette Armand založena, se kosmetologie dramaticky změnila. Současné požadavky jsou obzvláště vysoké nejen na kvalitu produktu samotného, tedy na optimální výsledek, ale také musí být vyráběna v souladu s životním prostředím a novými trendy. Dnes musí být kosmetika srovnatelná s efektivitou plastické chirurgie a naší společnosti se tyto požadavky, jako jedné z mála, daří úspěšně naplňovat.

Společnost pokračuje v práci s nadšením a neustále hledá další vzorce, další kombinace, další inovace. Nyní, při příležitosti 25 let existence navíc přináší nové, opravdu revoluční SKIN BOOSTERY, které, jak pevně věříme, změní svět. Minimálně svět žen.

Neustálé hledání inovací je naší vášní, naší radostí, našim cílem.

 

Vítejte ve světě Juliette Armand…