Výroba

Receptury

Provádíme neustálé zdokonalování receptur našich produktů.

 

Vědecké uvažování při výběru přísad

  • Příroda sama o sobě nestačí a není vždy bezpečná.
  • Jaké přírodní látky, jakého původu a vzájemného působení?
  • Jak moc přírodní a za pomocí jaké technologie?
  • Kdy by měla převažovat technologie a kdy by měla příroda zůstat výhradním faktorem?

Tyto vědecké otázky vyžadují bezpečné a efektivní řešení. Poskytujeme odpovědi, které tvoří tajemství našich receptur. Nepodáváme mylné informace. Co je přírodní, nemusí být nutně bezpečné. Pro nás je bezpečnost, kvalita a účinnost produktů určena pravidelnou kontrolou kvality.

 

Výroba

Všechny produkty Juliette Armand jsou vyrobeny v našich laboratořích podle správné výrobní směrnice Evropské unie (SPV) pro kosmetiku.

 

Balení

Obaly Juliette Armand jsou vybrány tak, aby poskytovaly:

– vodotěsnost

– bezpečnost, pečeť na jednotlivých produktech

– šetrnost materiálů k životnímu prostředí

– materiály bez extrémního objemu a hmotnosti (příliš papíru), které nemají zvýšené požadavky na jejich likvidaci a nezvyšují náklady na produkt (vzhledem k zvýšeným nákladům na skladování a dopravu)

– materiály vysokých estetických norem, funkční, praktické, spolehlivé a trvanlivé

 

Účinnost

Účinnost produktů je zdokumentována bez jakéhokoliv zveličování a zkreslování skutečnosti. Je založena na laboratorních, klinických a dermatologických testováních syrových materiálů a konečných produktů. Juliette Armand přináší ženám viditelné výsledky.

 

Kontrola kvality

Zavedli jsme přísnou kontrolu kvality v souladu s předpisy EU. (Fyzikálně chemické a mikrobiologické kontroly surovin a konečného produktu, kontrola konzervantů, certifikace SPF, stimulační test atd.)

 

Aplikování závazků

Naši zkušení a náležitě vyškolení vědečtí pracovníci (chemikové, biologové, doktoři a kosmetičky) jsou vždy k dispozici vám poskytnout odpověď na jakýkoliv dotaz.

 

Zodpovědnost k životnímu prostředí

Juliette Armand se zavazuje, že provozuje svoji činnost s respektem a s ohledem k přírodě, lidem a budoucnosti. Syrové materiály, metody a všechny stádia výroby odráží náš závazek vůči životnímu prostředí, a to za všech okolností a při každém postupu. Bezpodmínečně!