Tvář Juliette Armand byla zvolena na soutěži Česká Miss 2017

Finálový večer soutěže Česká Miss je za námi a všichni již známe vítězky této soutěže. Českou Miss pro rok 2017 se stala jednadvacetiletá studentka ze Zlína Michaela Habáňová. Mezi další finalistky, které stanuly na vrcholu, se řadí, první vicemiss a Miss Earth devatenáctiletá studentka z Hlinska Iva Uchytilová a druhá vicemiss a Miss Supranational dvaceti čtyřletá asistentka pracující v Event agentuře Tereza Vlčková ze Zlína. Mimo tyto tři vítězky získala ocenění Miss Survival Markéta Matoušková z České Skalice.

V neposlední řadě také odborná porota zvolila Tvář Juliette Armand, kterou se stala neobyčejně sympatická Petra Mácová, dvacetiletá studentka z Prahy. Petra obdržela v průběhu soutěže Česká Miss, stejně jako i ostatní finalistky, kosmetický balíček od značky Juliette Armand, který byl předán všem dívkám již na workshopu v Tatranské Lomnici. Tento dárek od oficiální kosmetiky České Miss obsahoval profesionální kosmetické přípravky, které dívkám pomohly v péči o tělo a pleť během náročného období příprav před samotným finálovým galavečerem. Všechny finalistky České Miss se také zúčastnily ošetření na prestižní klinice Medik Haus, kde jim byl speciálním postupem za pomoci ultrazvuku aplikován anticelulitický přípravek od Juliette Armand.

Petra Mácová se tedy stala Tváří kosmetické značky Juliette Armand a nejen, že obdržela dárek v podobě dalších zajímavých kosmetických produktů této značky, ale především získala velmi lukrativní kontrakt od Juliette Armand a nyní má tudíž velkou příležitost prezentovat tuto celosvětově působící kosmetickou společnost.

Věříme, že se Petra těší na další spolupráci, stejně jako my.

Jménem společnosti Juliette Armand všem výherkyním gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v profesním i osobním životě, stejně tak jako i ostatním finalistkám, kterým to na finálovém večeru opravdu velmi slušelo.

Oficiální kosmetika soutěže Česká Miss – Juliette Armand