Profesionální péče již 25 let

 

Náš začátek

 Vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a aplikovat své osobní hodnoty a zkušenosti při práci v laboratoři. To vše s touhou přinést profesionální a funkční kosmetiku pro péči o pleť. S tímto odvážným plánem se dva chemikové Ioulia Armagou a Mihalis Papaefstratiou v roce 1992 rozhodli založit společnost Juliette Armand. Společnost, která přinesla na trh inovativní kosmetiku založenou na vědeckém výzkumu.

Naše profesní cesta

Nikdy jsme neměli nízké cíle. Právě proto se naše práce soustředila na získávání nových receptur. Maximální účinnosti je pro nás po celou dobu existence Julietter Armand klíčová, a proto splňujeme vysoké standardy v profesionální péči o pleť.

Naše mezinárodní povědomí

Značka Juliette Armand a Elements, Skin Boosters, Sun Film a řada Ameson získaly silnou pozici v mnoha kosmetických salonech a přináší krásu ženám ve více než 30 zemích světa.

Naše profesní investice

Pro kvalitu děláme vše. Investovali jsme do vlastní výrobní haly v Aténách, která je umístěná v nejmodernějších prostorách. Produkty Juliette Armand tak mohou vznikat s přispěním pokročilého technologického zařízení a vysoce vyškoleného personálu. Jsme držiteli mezinárodních certifikátů založených na nejpřísnějších normách.

Naše osobní odhodlání

Naše společnost neustále pokračuje v práci s vášní, nepřetržitě hledá nové receptury, kombinace a další inovace. I když se věda od roku 1992 dramaticky změnila a kosmetický průmysl musí v dnešní době čelit obzvláště náročným požadavkům, jsme o krok napřed

 

„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

 

I.A.

Chemička

Prezidentka Juliette Armand

 

O 25 let později nás toto osobní poselství stále doprovází při každém kroku, ale nyní také přináší skvělý slib o ČASE: zavazujeme se, že MLÁDÍ MŮŽE BÝT PRODLOUŽENO.