Nejúčinnější metodu v boji proti celulitidě si vyzkoušely i finalistky České Miss

Finalistky soutěže Česká Miss 2017 si na vlastní kůži vyzkoušely prémiové ošetření jedinečným přípravkem AMESON CELLULITE od Julietty Armand. Nejenže, jim zpevní strukturu pokožky a eliminuje projevy pomerančové kůže, zvýší jim také šanci na výhru v soutěži Česká Miss i jejich uplatnění ve světě modelingu.

O co se konkrétně jedná?

Preparát AMESON CELLULITE je součástí špičkové lékařské řady AMESON, která je vyrobena na základě dlouhodobých vědeckých poznatků a výzkumů. Již samotný překlad názvu této řady (Ameson = okamžitě) jednoznačně vystihuje hlavní úlohu tohoto ošetření, jehož předností jsou okamžité výsledky v boji s nadbytečným tukem a celulitidou, která v dnešní době trápí všechny, a nejen ty s nadváhou.

 

 

Jak to vlastně funguje?

Základním kamenem a startovacím bodem péče s názvem AMESON je kyselina hyaluronová, která působí na základě ověřené metody omlazení mezoterapie. Ta podporuje tvorbu nových buněk a kolagenu, tím dochází k efektivnímu vyhlazení a vypnutí pokožky.

Samotné ošetření probíhá podle předem stanoveného postupu ambulantně bez anestezie, bezbolestně a dle slov finalistek České Miss, je spíše příjemné. Sérum se nanáší a zapracuje do problematické oblasti ultrazvukem a speciálním přístrojem. Samozřejmostí je profesionální přístup, pohodlí klientů během celé procedury a okamžitá možnost vrátit se do běžného života ihned po zákroku. Na závěr nesmí chybět také masáž ošetřované partie, kterou si dopřály všechny finalistky.

 

 

Jaké jsou výsledky?

Jak už bylo řečeno, první výsledky této metody jsou vidět okamžitě. Odstranění projevů celulitidy je však postupné, a aby byl výsledek stoprocentní, je potřeba celkem pěti sezení, po kterých lze zaručit maximální efektivnost a dlouhodobost zákroku, který lze zvýšit vlastním přičiněním, dodržováním dostatečného pitného režimu a zdravých životních návyků.

Dívky využily ošetření pro oblast hýždí a zadní strany stehen. Dále je možno tuto metodu použít na přední stehna, břicho a paže a během jednoho sezení lze ošetřit až 3 partie. Navíc je tato procedura určena pro každou věkovou skupinu a není nutno odpírat si možnost mít hebkou pokožku bez celulitidy ani v pozdějším věku.

 

 

Nyní ale zpět k finalistkám České Miss, které přes svůj velice nabitý program využily možnost ošetření AMESON CELLULITE na zpevnění své pokožky a jako prevenci před celulitidou na prestižní klinice Medik Haus v Brně. Tato péče se jim jistě vyplatí a nezbývá než se těšit na to, jak to bude 23. září dívkám slušet na finálovém galavečeru.

 

 

Photo by Lukáš Navara – www.navarafoto.cz