Juliette Armand pečuje o Vaši krásu již 25 let

Od samého vzniku společnosti Juliette Armand v Athénách bylo jejím hlavním cílem vytvořit značku, která v sobě snoubí profesionalitu a nejnovější vědecké poznatky s přístupem, kdy v popředí snažení není pouze komerční úspěch, ale primárně snaha pomoci každé ženě cítit se lépe. Výsledkem tohoto dlouholetého vědeckého a hlavně lidského snažení jsou špičkové produkty, které svými přednostmi a účinky nejen obstojí na náročném kosmetologickém trhu, ale v mnoha případech patří mezi jedničky v tomto oboru.

 

 

Silnou stránkou značky Juliette Armand je neustálé zdokonalování technologií a složení přípravků tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám dnešních moderních spotřebitelů. Velký důraz je kladen na rozmanitost a široké použití výrobků nejen u konečných spotřebitelů, ale i u kosmetických odborníků.

 

V dnešní době výrobky značky Juliette Armand splňují nejpřísnější pravidla kvality při vývoji, přípravě, balení i distribuci. Cílem společnosti je udržet si vedoucí postavení a být jedničkou na trhu, leadrem v oblasti moderní estetické medicíny a neustále splňovat vysoké nároky, které jsou v této oblasti kladeny a neustále se zvyšují.

 

 

Již 25 let je značka Juliette Armand spojena se zárukou kvality a jsme přesvědčeni, že tomu tak zůstane i nadále. Při jejím vyslovení by si měl člověk vybavit krásu, mládí a úspěšný boj s časem, který tato značka představuje. Při příležitosti „25. narozenin“ si dovolujeme představit novou podobu loga značky Juliette Armand, která představuje její inovativnost, schopnost přijímat výzvy a plnit vysoké požadavky, které přináší náročný svět kosmetiky.