Hodnoty

Vynikající kvalita ingrediencí, maximální bezpečnost a efektivnost nejsou jediné zásady našich laboratoří. Naše skupina vědců rovněž rozvíjí osobní profesionální vědecký přístup k výzkumu, času a diagnostice.

Ve výzkumu neexistují žádná „ne“.

Existuje jen potřeba krásy, která vyžaduje konkrétní odpovědi, a to okamžitě a neustále. Takhle naše poslání začíná.

Ne… není přijatelné slovo. Navzdory nesnadnosti problému není „ne“ přijatelné slovo. Nicméně dvě negace jsou povoleny, protože potom tvoří potvrzení. Žádná „ne“. Jsme zde proto, abychom poskytovali řešení a důsledně pracovali na jejich vývoji.

Čas nelze zastavit.

Může být ale zpomalen.

A to je přesně to, co je naším posláním. Zpomalit čas. Nechat působit čas na pleť pomaleji. Pomalý čas. To je náš vědecký vztah s časem.

Co se stane, když přibývají vrásky? Věda může proces zpomalit, ale čas je čas. Podle nás se i šedesátiletá žena může ve své kůži cítit dobře, když o ni za pomoci osobních profesionálních produktů pečuje. Naše poselství je jasné. Nevzdávejte se. Žádný čas.

Žena by se neměla nikdy vzdát…

Pleť má své nálady.

Promlouvá k nám a vyžaduje ocenění.

Někdo mluví o typech pleti, my mluvíme o jejích náladách.

Někdo mluvil o suchosti… my mluvíme o náladě.

Někdo mluvil o vráskách… my mluvíme o poškození.

Nálada pleti. Takto si vysvětlujeme diagnostiku a překračujeme definice citlivé, suché a mastné pleti směrem k více holistické… konkrétnější… osobnější profesionální diagnostice.

Ne každá normální pleť stárne stejným tempem.

Ne každá suchá pleť je ovlivněna životním prostředím ve stejném rozsahu. Sérum nemůže mít stejný efekt dokonce ani na podobné typy pleti.

Právě proto jsme se zaměřili na kosmetické odborníky, kteří mohou diagnostikovat náladu pleti každého člověka a doporučit konkrétní a individuální personalizovanou léčbu.
To je důvod, proč jsme vytvořili multidimenzionální produkty: abychom dosáhli maximální efektivity pro každou náladu pleti.