Příběh vlastní tvorby…

Společnost byla založena v roce 1992, když se chemici Michalis Papaefstratiou a Ioulia Armagou rozhodli, že vstoupí do kosmetického průmyslu, vyvinou nové vzorce složení a že ve své laboratorní práci uplatní osobní hodnoty.

a profesní úspěch…

Za pouhých několik let společnost dosáhla vedoucího postavení mezi salony krásy a zahájila vývozy a partnerství se světově proslulými kosmetickými institucemi.

Silné osobní nasazení…

Od roku 1992 se kosmetologie dramaticky změnila. Současné požadavky jsou obzvláště vysoké. Dnes musí být kosmetika srovnatelná s efektivitou plastické chirurgie. Společnost pokračuje v práci s nadšením a neustále hledá další vzorce, další kombinace, další inovace.

1992 – 2001

1992: Chemici Ioulia Armagou a Michalis Papaefstratiou založili Juliette Armand a zaměřili svou práci na výzkum vysoce účinných nových vzorců složení.

1993: Byl vytvořen krém Notabilia a zahajuje velmi úspěšnou dráhu. Jeho pokrokový vzorec složení (Extra hydratační 24h krém) může účinně konkurovat později vyvinutým krémům.

1996: Jako průkopník v používání kyseliny hyaluronové vytváří Juliette Armand širokou škálu sér a obhajuje tak její vysokou účinnost. V séru jsou aktivní složky přítomny v maximální míře; kosmetologie 21. století právě začala.

2001: Společnost je založena v Aténách, v nejmodernějších integrovaných prostorách v soukromém vlastnictví a neustále investuje do vybraného zařízení, nových procedur, výzkumu, nových produktů a odborně vyškolených vědeckých pracovníků. Výrobní proces je v souladu se Správnou výrobní praxí pro kosmetiku (GMP) Evropské unie.

2004

Skin Boosters, nechirurgický systém
Inovativní technologie EFFETOX™ společnosti Juliette Armand zastavuje buněčné smršťování prostřednictvím minimalizace výrazových linií (svalové stárnutí). Tento objev laboratoří Juliette Armand formoval úspěch SKIN BOOSTERS nechirurgického systému, kosmetologické alternativě botoxu, operace očních víček, chemického peelingu, mezoterapie a liposukce. Se Skin Boostery bude vaše návštěva plastické chirurgie odložena na neurčito!

2005

Elements of evolution
Kompletní profesionální řada špičkových výrobků elements of evolution pro krásu obličeje a těla a zdraví, nová, kompletní metoda kombinovaného působení a celkového ošetření všech stavů pleti! K dispozici je 175 produktů pro pokrytí potřeb nejnáročnějších typů pleti.

2006

A-2 BLOCKERS je bylinný extrakt z chryzantémy, který způsobil revoluci u výrobků péče o tělo. Působí jako specifický blokátor a2 receptorů a zajišťuje neustálý proces lipolýzy.

2008

Nová řada opalovacích krémů SUNFILM od Juliette Armand splňuje velmi náročné potřeby pro větší ochranu před sluncem, v souladu s rozhodnutím Evropské Unie 2006/647/EC. Tato řada obsahuje ANTITOX™, silný koktejl nové generace antioxidantů, které brání poškození DNA slunečními paprsky, opravuje DNA, předchází podrážděním a zarudnutí, chrání před znečištěním a zabraňuje stárnutí.

2010

Společnost zavádí systém kontroly kvality ISO 9001 pro výzkum a vývoj, výrobu, balení a marketing kosmetiky, potvrzené certifikátem TÜV Austria.

2011

Dva odborníci se stávají akcionáři a společnost je 100% řecká. Stratis Papaefstratiou Armagos (chemický inženýr) a Vassilis Papaefstratiou Armagos (B. Sc. financí & matematiky, M. Sc. Informatiky) se od roku 2011 též připojili do skupiny akcionářů „Juliette Armand“, což znamená, že ve společnosti začíná působit již druhá generace.

2013

Odpověď nechirurgické oblasti, kterou SKIN BOOSTERS dávají v posledních letech proti plastické chirurgii je nyní obnovena a posílena.