„Důvodem, proč se podepisuji pod touto kosmetikou, není touha po slávě. Za tímto podpisem stojí poselství. Osobní dialog s každou ženou. Když pracuji v laboratoři na nové receptuře, mám před sebou vizi ženy, jako kdybych jí navrhovala její osobní řadu pro péči o pleť.

O 25 let později nás toto osobní poselství stále doprovází při každém kroku, ale nyní také přináší skvělý slib o ČASE: zavazujeme se, že MLÁDÍ MŮŽE BÝT PRODLOUŽENO.

 

Časová trilogie: zpomalení stárnutí, boj s časem a zaplnění známek času

 

Máte právo na to se cítit ve své pokožce skvěle, a to už od první vrásky až po dosažení zralosti.“

1992 – 2001

1992: Chemikové Ioulia Armagou a Michalis Papaefstratiou zakládají Juliette Armand a zaměřují svoji práci na výzkum vysoce účinných receptur.

1993: Byl vytvořen krém Notabilia, který zahajuje velmi úspěšnou dráhu. Jeho inovovaná receptura (nyní – Extra moisturizing 24 hr cream) účinně konkuruje později vyvinutým krémům.

1996: Jako průkopník v používání kyseliny hyaluronové vyvíjí Juliette Armand širokou škálu sér a obhajuje tak jejich vysokou účinnost. V sérech jsou aktivní složky přítomny v jejich maximální míře; kosmetologie 21. století právě začala.

2001: Společnost působí v Aténách, konkrétně v těch nejmodernějších integrovaných prostorách v soukromém vlastnictví. Neustále investuje do špičkového zařízení, nových procedur, výzkumu, nových produktů a odborně vyškolených vědeckých pracovníků. Výrobní proces je v souladu se Správnou výrobní praxí pro kosmetiku (GMP) Evropské unie.

2003

V období, kdy vše začíná být neosobní a industrializované, se zakladatelé Juliette Armand rozhodli budovat dále společnost s osobním přístupem. Na základě jejich osobních a profesionálních hodnot vytvořili jejich vlastní pojem – osobně profesionální koncept. A to je doprovází při každém kroku na jejich cestě.

2004

Inovativní technologie EFFECTOX™, vytvořená společností Juliette Armand, pozastavuje buněčné kontrakce prostřednictvím minimalizace mimických vrásek (svalové stárnutí). Tento objev laboratoří Juliette Armand předurčil úspěch řady SKIN BOOSTERS – nechirurgického systému, kosmetologické alternativě botoxu, operace očních víček, chemického peelingu, mezoterapie a liposukce. S řadou Skin Boosters bude vaše návštěva plastického chirurga odložena na neurčito!

2005

Světlo světa spatřuje řada Elements: jedná se o kompletní profesionální řadu špičkových produktů, která obsahuje prvky evoluce pro krásu a zdraví obličeje a těla. Je to nová kompletní metoda kombinovaného působení pro celkové ošetření všech stavů pleti. V nabídce je k dispozici široká škála produktů pro pokrytí potřeb i těch nejnáročnějších typů pleti.

2006

A-2 BLOCKERS je bylinný výtažek z chryzantémy, který způsobil revoluci u produktů v péči o tělo. Cíleně působí jako blokátor a2 receptorů a tím zajišťuje neustálý proces lipolýzy.

2008

Nová řada opalovacích krémů SUNFILM od Juliette Armand splňuje velmi náročné potřeby pro důkladnější ochranu před slunečním zářením v souladu s nařízením Evropské Unie 2006/647/EC. Tato řada obsahuje ANTITOX™ – silný koktejl nové generace antioxidantů, které brání poškození DNA slunečními paprsky, napravuje DNA, předchází podráždění a zarudnutí, ochraňuje pokožku před znečištěným prostředím a zároveň zabraňuje jejímu stárnutí.

2010

Společnost zavádí systém kontroly kvality ISO 9001 pro výzkum a vývoj, výrobu, balení a marketing kosmetiky, potvrzené certifikátem TÜV Austria.

2011

Tito dva zakladatelé nadále zůstávají akcionáři a společnost je 100 % řecká. Stratis Papaefstratiou Armagos (B.Sc. chemický inženýr) a Bill Papaefstratiou Armagos (B.Sc. financí & matematiky, M.Sc. Informatiky) se od roku 2011 též připojili do skupiny akcionářů „Juliette Armand“, což znamená, že ve společnosti začíná působit již druhá generace.

2015

Po 23 letech výzkumu, vývoje a výroby kosmetiky na profesionální úrovni Juliette Armand oznamuje, že řada AMESON Skin Medical Series přináší veškeré přínosy vědy lékařským estetickým produktům. Jméno řady AMESON je inspirováno řeckým slovem AMESOS („okamžitě“). Podtrhuje závazek společnosti vůči lékařsko-estetické péči o pleť, a to s OKAMŽITÝMI výsledky.

2017

Juliette Armand slaví svých 25 let úspěchu od jejího založení. Je to velmi cenný okamžik v historii společnosti a také nový začátek. Zároveň je to příležitost nechat jít vše staré z minulosti a otevřít náruč všemu novému v budoucnosti.