Benefiční večer #PRONICOLKU vynesl téměř 300 tisíc korun

Dne 27. dubna 2018 pořádala Michaela Habáňová, Česká Miss 2017, společně s Juliette Armand benefiční večer #PRONICOLKU. Ten nabídl nejen módní přehlídku a vystoupení řady skvělých umělců, ale také přinesl téměř 300 tisíc korun na pomoc Nicolce, která se narodila se spinální svalovou atrofií (SMA).

Zájem, síla, naděje i úsměvy! Benefiční večer na pomoc Nicolce pořádaný v jedinečných prostorách hotelu Augustine byl nabitý emocemi a zážitky. Bez nároku na honorář vystoupili umělci Adam Mišík, Jan Nedvěd a iluzionistka Adela Svobodová.

Součástí programu byla také modní přehlídků šatů Miroslava Michaela Knota. V nádherných modelech se po mole prošla Michaela Habáňová –  Česká Miss 2017, Andrea Bezděková – Česká Miss 2016, Česká Miss Tvář Juliette Armand – Petra Mácová, Michaela Hávová – MISS SUPRANATIONAL CZ 2016, Iva Uchytilová – Czech Miss Earth 2017, Monika Vrágová a Silvie Hirtová.

Večerem hosty provázel moderátor Karel Kašák. Všichni zúčastnění měli možnost pochutnat si na kuchyni šéfkuchaře Marka Fichtnera. Porotce soutěže MasterChef, s bohatými zkušenostmi ze zahranič,í připravil 4chodové menu plné zajímavých chutí.

Celý benefiční večer #PRONICOLKU vynesl téměř 300 tisíc korun. Juliette Armand CZ darovala Nicolce 100 000 Kč a mnohokrát děkuje všem, kteří se Nicolce a celé její rodině rozhodli nebo rozhodnou pomáhat.

Pokud příběh Nicolky Mikešové neznáte, přečtěte si ho u nás na webu. Každý příspěvek bez ohledu na jeho velikost velmi pomáhá v boji se zákeřnou nemocí a finančně náročnou léčbou.

Připomínáme transparentní účet Juliette Armand Help, ze kterého jde 100 % přispěné částky rodičům Nicolky.

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET ČÍSLO: 22228970/5500 (RAIFFEISEN BANK)

NÁZEV ÚČTU: JULIETTE ARMAND HELP

 

Mnohokrát děkujeme a máme obrovskou radost z toho, že stále existuje velké množství lidí, kterým nejsou lhostejné osudy ostatních.