Ameson

Pokrok díky vědě

Po 25 letech výzkumu, vývoje a výroby kvalitní profesionální kosmetiky, představujeme AMESON Skin Medical series, přinášející všechny benefity vědy na lékařských estetických výrobcích. Název řady AMESON, inspirovaný řeckým slovem AMESOS („bezprostředně“), podtrhuje náš závazek k lékařské estetické péči o pleť s okamžitými výsledky. Kyselina hyaluronová, složka, která je zdrojem naší inspirace, je výchozím bodem a základním kamenem celého sortimentu AMESON.

Řada AMESON je moderní a komplexní nabídka v oblasti estetické medicíny. Ta se skládá ze tří růz-ných produktových kategorií, z nichž jsou všechny charakterizovány pro své snadné použití, okamžitý účinek, efektivnost, odbornost a nejvyšší technologii.

AMESON Dermální výplně

Přípravky z kyseliny hyaluronové nové technologie, které nabízejí vědeckou přednost a okamžitý výsledek využívání odborných znalostí a nejvyšší technologie.

AMESON Mesotech

Mezoterapeutické produkty splňující širokou škálu potřeb pro obličej a tělo.

AMESON Mesopeel

Kompletní řada chemických peelingů, splňující individuální potřeby pokožky každého člověka.

Řada AMESON je doplněna dvěma po-mezoterapeutickými produkty. Silná kombinace účinků pro rychlé a lepší zotavení po použití mezoterapie a chemického peelingu, s produkty CALMING BLISS a REPAIR GEL AMESON řady.